אודות וי קלאס

לנסיעה אל היעד. הגעת.

מי אנחנו?
וי קלאס היא חברת היסעים ומוניות ותיקה ואמינה ששמה בראש מעייניה – אתכם – הלקוחות, על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר אנחנו כאן בשביל:

לשמוע מה אתם צריכים

אם חיפשתם שירותי הסעות, אנחנו בוי קלאס נמצאים כאן בדיוק בשביל זה: שירותי היסעים במגוון גדלי כלי רכב ולמגוון יעדים, על מנת להעניק לכם חווית נסיעה מושלמת לצורכיכם. שרותי הסעות הכוללים נוחות, מהירות וביעילות.
איך תיסעו? בדיוק ברכב שרציתם.
אצלנו בחברת וי קלאס מתמחים בכל שירותי ההסעות במגוון רכבים: מוניות במגוון גדלים, מיניבוסים ואוטובוסים, רכבי תיירות ושירות VIP והסעות למוסדות ולחברות. תוכלו לקבל הסעות על בסיס קבוע כמו למשל הסעות יומיות או שירות היסעים מסוים שתידרשו לו כמו מוניות גדולות בפתח תקווה או מוניות גדולות לשדה התעופה ושוב, בכל הרכב רכב ומספר מושבים שתבחרו.

להתאים לכם את היעדים

אז למה אתם צריכים הסעה? לטיולים, לנסיעות קבועות, לנסיעה לנתב"ג, לחברות, למוסדות, לנסיעה פרטית, לשמחות משפחתיות ועוד.
בדיוק בנסיעות כאלו, ולא רק בהם, אנחנו בחברת וי קלאס מתמחים. אנו מספקים שירותי היסעים לפרטיים, קבוצות וחברות מכל מקום ודרך ובכל הארץ נסיעות של: הסעות עובדים, טיולים, נסיעות לקברי צדיקים, אירועים, חתונות ועוד.

בוודאי חשוב גם לכם שהדרך תהיה מהנה ובטוחה ובהגעה מושלמת אל היעד ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן לנסיעה נוחה, מהירה ונעימה.

לתת שירות מושלם

כדי שתהיה לכם נסיעה שכזו – נעימה וחווייתית, כדאי שתדעו שאנחנו מצטיינים ב:

  • אדיבות

אנחנו בעולם ההיסעים של וי קלאס, יודעים שחלק בלתי נפרד מחוויית הנסיעה היא השירות; לכן אנו מצטיינים בנהגים שכיף להכיר: נהגים אדיבים, חייכנים ושירותים המכירים היטב את הדרכים והכבישים, נוסעים בבטחה ומעניקים לכם נסיעה חלקה ואיכותית אל היעד.

  • חדשנות

אין כמו רכבים חדשים להעניק חווית נסיעה טובה יותר. בתחושה, במראה, בנסיעה חלקה ונעימה ובנוחות בלתי מתפשרת. לכן רכבי וי קלאס מצויידים עם החידושים הטכנולוגים הטובים ביותר בעולם היסעים לציוד הרכבים שיעניקו לכם את הנסיעה הטובה ביותר.

  • בטיחות

אנו כמובן מקפידים שכל הנהגים, הרכבים ושירות ההיסעים בשירותי וי קלאס יהיו בעלי רישיון נדרש כחוק.

אפשר להזמין הסעה?

בוודאי. אנחנו זמינים.
ובשבילכם אנו זמינים 24/6 שעות. זמינים לכם לנסיעות קבועות, יומיות, חד פעמיות ואפילו הקפצות מהרגע להרגע, במוניות בכל גודל, מיניבוסים והסעות.
שנדבר?050-8738731
וי קלאס- לנסיעה אל היעד. הגעת.

מוניות וי קלאס